• Свеж
Тк КР55 Линеарен Водич Активатор
zoom_in

Тк КР55 Линеарен Водич Активатор

DEN 1048.00

Стока
check Во продавницата

Единечен, Долг Блок За Навртки Способен да прима оптоварувања во сите правци : радијална, обратна-радијална и странична насока. Високо крути и многу точни во минимален простор. Може да се користи во која било насока на монтирање. Тхк Линеарен Погон КР5520А+1380Л0.

Поврзани производи..