• Свеж
Honeywell 13.2 ft Движење Активира Флексибилни LED Топла Бела Лента Светлина За Дома Декор, Амбиент Под Кабинетот Осветлување, Со Адаптер За Напојување, Повеќе Тајмери &заси
zoom_in

Honeywell 13.2 ft Движење Активира Флексибилни LED Топла Бела Лента Светлина За Дома Декор, Амбиент Под Кабинетот Осветлување, Со Адаптер

DEN 239.84

Стока
check Во продавницата

Топло Бело Осветлување : 120 топли БЕЛИ ЛЕД светла ја сочинуваат оваа лента од 13,2 стапки за да додадат амбиентално осветлување во секоја просторија во вашиот дом за да обезбедат порелаксирачка средина Сензор за движење : светлата за паметни ЛЕД ленти активирани со движење можат да ве почувствуваат како доаѓате и да го осветлите патот по скалите, под кујната или кабинетите за бања. Прилагодливите тајмери ви овозможуваат да поставите тајмер од 20 или 60 секунди или да ја вклучите светлината. Лесно Се Монтира : флексибилното светло за топла бела лента ви овозможува да ја исечете лентата до саканата должина и лесно да се монтирате на која било површина во вашиот дом со леплива подлога. Адаптер за напојување : оваа светлосна лента се напојува со еден адаптер за напојување што може да се вклучи во кој било стандарден ѕиден штекер. Вклучено Во Пакетот : (1) Топла Бела Лед Лента, (1) Сензор за Движење со Повеќе Тајмери и (1) Адаптер за Напојување.

Поврзани производи..