• Свеж
Риакрум 12 Парчиња Ноќно Светло 200 Лумени БЕЗЖИЧЕН Прекинувач КОЧАН ЛЕД Светло Светло Батерија Напојувано Безжично Светло За Полица, Под Кабинет, Плакар, Гаража, Куј
zoom_in

Риакрум 12 Парчиња Ноќно Светло 200 Лумени БЕЗЖИЧЕН Прекинувач КОЧАН ЛЕД Светло Светло Батерија Напојувано Безжично Светло За Полица,

DEN 463.84

Стока
check Во продавницата

Што Е Вклучено во Пакетот : ќе добиете 12 парчиња лед светла со батерии, кои се состојат од 2 парчиња ЛЕД панели ОД КОЧАН И можат да излезат 200 лумени, за да можат да ги нахранат вашите дневни потреби за осветлување и замена Каде Да Се Користи : LED магнетните светла се практични и можат широко да се применат, тие можат да се сметаат за светла за плакарот, светла за допир, ѕидни безжични стеги, полициски светла, светла на кабинетот, гаражни светла, светла за поткровје, светла за читање и многу повеќе. Разумен Дизајн за Инсталирање : LED безжичните светла имаат магнетни уреди на задната страна и ги прават лесни за инсталирање, може да остане мирно кога има нешто магнетно, што е погодно за ваше користење и отстранување, не подготвувате други алатки за поправете го. Повеќенаменски - Ова Повеќенаменско Led Светло Е Совршено За Осветлување На Вашата Спална Соба, Осветлување На Кабинетот, Плакар, Поткровје, Барака, Гаража, Плакар, Автомобил, Расадник За Бебиња, Итен случај Или На Кое Било Друго Место; Одлично За Болни Или Врзани За Кревет Прифатливи Роднини; Доаѓа Со Осветлување, Светла За Читање Или Фенери Добар Материјал : ОВИЕ LED светла за плакарот главно се изработени од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, метал, легиран челик И КОЧАН ЛЕР, што може да ве отсече долго време ако нема големо влијание и ве молиме имајте предвид Дека Не Ги Навлажнувајте Кога Користите. Лесно Се Зема заедно : големината на led светлото за итни случаи е околу 7,5 x 2,1 x 11,3 cm/ 2,95 x 0,83 x 4,45 инчи, и тие не би заземале многу простор кога ќе треба да ги однесете за да одат авантури, пешачење, качување или кампување во торбите или багажот.

Поврзани производи..