• Свеж
Торба за Ручек за повеќекратна употреба Преклоплива Отпорна На Истекување Торба За Ручек Со Голем Капацитет Водоотпорна Топлинска Изолација Торба За Ручек Од Кра?
zoom_in

Торба за Ручек за повеќекратна употреба Преклоплива Отпорна На Истекување Торба За Ручек Со Голем Капацитет Водоотпорна Топлинска Изолација

DEN 436.80

Стока
check Во продавницата

Издржлива и Повеќекратна Употреба : Нашата Торба за Ручек Од Кафеава Хартија е изработена од Мека, Силна повеќекратна Употреба, отпорна на Солзи и отпорна на Истекување крафт-хартија Водоотпорен Ладилник : 3мм поставата од Алуминиумска фолија нуди голема термичка отпорност што ја одржува храната свежа и топла/ладна. Гроздобер Дизајн И Голем Капацитет : изолираните кеси за ручек со капацитет 23х20х13,5 см, одлични за пакување на целата храна и закуски за целиот ден. Тоа?е погоден за чување храна за носење во канцеларија, училиште, работно место, пикник, плажа и СКАРА. Тоа?исто така е одлично за одржување на ладни пијалоци или температури на пакување мраз во теретана или во автомобил. Опис : Нашата Торба За Ручек Од Кафеава Хартија е изработена од Мека, Силна Повеќекратна Употреба, отпорна на Солзи и истекување крафт-хартија. Тоа?е погоден за чување храна за носење во канцеларија, училиште, работно место, пикник, плажа и СКАРА. Поставата од алуминиумска фолија од 3 мм нуди голема термичка отпорност што ја одржува храната свежа и топла/ладна. Тоа?исто така е одлично за одржување на ладни пијалоци или температури на пакување мраз во теретана или во автомобил. Карактеристики : 100% нов квалитет На стоки Точка : Хартија Ручек Торба Материјал : крафт хартија Боја : Кафеава Тежина : 0.

Поврзани производи..