• Свеж
HDMI Продолжувач Сплитер 1x2 со IR, UHD 1080p@60Hz, Проширување На 165ft Должина Пренос Преку CAT5e/CAT6/CAT7 Кабел, 2 Канал Пренос со 2 HDMI Јамка Надвор
zoom_in

HDMI Продолжувач Сплитер 1x2 со IR, UHD 1080p@60Hz, Проширување На 165ft Должина Пренос Преку CAT5e/CAT6/CAT7 Кабел, 2 Канал Пренос со

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

●HDMI Продолжувач Предавател Поддржува до 50m (165ft) на 1080p@60 Hz Со Cat6/7 (Препорачуваме да користите кабел со високи перформанси за да обезбедите сигурни перформанси). €20-60khz Ir Контрола€Поддршка 20~60 KHz IR помине назад. Ви овозможува да го контролирате изворниот уред HDMI од страната на мониторот со вклучените IR кабли за погодност. Лесна инсталација без надворешен софтвер или драјвери. `+Едид Копија, Приклучок И Репродукција, Лесно следење на едид конфигурации, може да одговара на многу видови уред за прикажување; Приклучете И играјте, не е потребен драјвер, поддржувајте топло приклучување, можете да ги исклучите или поврзете уредите без исклучување на прекинувачот, удобен и практичен. ●Висока Компатибилност, Погодна Многу Прилики●Продолжувачот Може Да Заврши Навистина Добра Работа со ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, Лаптоп, ДВД Плеер, Сателитска Кутија, Кабелска Кутија, Андроид Кутија; Идеален За Дигитални Знаци, Домашно Кино, Сали За Одбори, Работилница, Семинар, Училници, Конференција, Игри, Видео Продукција итн. Hdmi продолжувач сплитер, 1x2 со ir, 1080p@60 Hz, проширување 165ft (50m) должина пренос преку cat5e/cat6/cat7 кабел, 2 канал пренос со 2 hdmi јамка надвор.

Поврзани производи..