• Свеж
ЖИХ Осветлена Лупа Најдобар Лупа Со Светла за Постари Лица, Макуларна Дегенерација, Читање И Хобисти
zoom_in

ЖИХ Осветлена Лупа Најдобар Лупа Со Светла за Постари Лица, Макуларна Дегенерација, Читање И Хобисти

DEN 1422.40

Стока
check Во продавницата

● Може да се користи за чест на родителите, давање подароци на роднини и пријатели и ценење ①Овој Рачен Лупа Висока јасност со кристално стаклени леќи, со тврда и анти-гребење функција, овој квалитет стакло леќа прави врвен квалитет на сликата без нарушувања. ●Добро изработено лупа, цврсто добро изградено со квалитетна пластика, завршна површина без никакви рабови, стилски и пренослив дизајн со мала тежина. ●Светлината е убава и светла со 4 светла кои обезбедуваат добро осветлување еко пријателски и енергетски ефикасен. ●Лесен за држење со удобна рачна рачка, ergономската конструкција му дава добра рамнотежа и удобен стисок, прави да се чувствувате не премногу тешки или премногу лесни. Задоволување на потребите целата јавност, Особено за постарите лица, може да се искористи за да им се оддаде почит на родителите, да им се даваат подароци на роднините и пријателите и да се ценимето : Рачно Зголемување На Зголемувањето : 10xbody материјал : пластична светлина извор : материјал за светилки : оптички леќи : Погоден За читање и гледање книги, весници, списанија, фотографии, мапи, електроника, минијатурни модели, накит, хоби, модели и разни занаети деталите секогаш ја обезбедуваат најдобрата Услуга за нашите клиенти. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Поврзани производи..