• Свеж
Вселенски Планети Туѓа Земја Торби За Чување Корпи За Перење Вградена Постава Со Држачи Што Се Одвојуваат Преклопливи Пречки За Перење Алишта За Играчки Организац
zoom_in

Вселенски Планети Туѓа Земја Торби За Чување Корпи За Перење Вградена Постава Со Држачи Што Се Одвојуваат Преклопливи Пречки

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Лесен за чување,лесен и доволно голем за носење многу алишта Најдобра корпа за перење на пазарот.Изгледа одлично и неговиот паметен дизајн го олеснува презентирањето на алиштата. Оваа корпа е конкурентна на оние што се наоѓаат во продавниците што продаваат квалитетни артикли. Кошницата за перење изгледа издржливо можете да ги носите насекаде со вас и тие можат да се преклопат. Материјал : 300д оксфордска ткаенина, водоотпорна и издржлива, долг работен век. Практично : Голем капацитет, заштеда на простор, може да се стави на повеќе места. Удобните и издржливи рачки обезбедуваат цврст, но удобен стисок го олеснува денот на перење. Водоотпорна Ткаенина Што ги прави алиштата лесни за чистење со едноставно користење влажна крпа и избришете ги. Димензии на голем Капацитет : 19, 3х11, 8х15, 9 Во Доволно простор за облека /детски играчки на вашето семејство. Тоа ќе биде вашиот најдобар помошник кога ќе ја организирате собата.

Поврзани производи..