• Свеж
Ecomaholics Премиум Trackpad Заштитник ЗА MSI bravo 17 17.3 инчен Лаптоп, Црн Допир Рампа Покритие Анти Гребење Анти Отпечаток Од Прст Мат, Лаптоп Додатоци
zoom_in

Ecomaholics Премиум Trackpad Заштитник ЗА MSI bravo 17 17.3 инчен Лаптоп, Црн Допир Рампа Покритие Анти Гребење Анти Отпечаток Од Прст Мат,

DEN 95.84

Стока
check Во продавницата

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали гребнатини и оштетувања Овој заштитник на капакот на подлогата за допир е прецизно дизајниран така што совршено се вклопува со подлогата за допир на вашиот лаптоп и обезбедува лесна за нанесување и беспрекорна завршница. Ова би вклучувало два заштитници едниот е засега и еден за подоцна или за која било грешка во апликацијата. Овој Заштитник На Подлогата за Допир е ултра тенок и едвај се чувствува дека се нанесува таму , ова не ја попречува работата на подлогата за допир и го зголемува искуството на тачпадот на вашиот лаптоп. Ова исто така не остава остатоци кога ќе се отстрани. Оваа Подлога За Допир е Дизајнирана да реагира многу, капакот има супериорна чувствителност на допир. , Вклучуваме Комплет За Инсталација со видео за инсталација во пакетот за да обезбедиме лесна и правилна инсталација. Гледајте видео пред инсталацијата. Овој материјал е без меурчиња и материјал без печатење прсти. Ова е мат хартија како површина во допир и црна боја. Ве молиме погледнете го насловот за конкурентност на името на моделот. Не купувајте за кој било друг модел потоа споменат во насловот. Ако имате било какви сомнежи, слободно контактирајте не.

Поврзани производи..