• Свеж
Кујнаид КСМ8990ОБ 8-Кварт Комерцијален Миксер За Плочи, 10-Брзински, Управуван Со Брзина, Црн Оникс
zoom_in

Кујнаид КСМ8990ОБ 8-Кварт Комерцијален Миксер За Плочи, 10-Брзински, Управуван Со Брзина, Црн Оникс

DEN 12799.20

Стока
check Во продавницата

Комерцијални 8 Qt Сад од нерѓосувачки челик, жичен камшик, рамен тепач и кука за спирално тесто. Центар за напојување е компатибилен со сите прилози За Кујна. Робусни метални контролни копчиња. Професионален сад-лифт дизајн. Метална конструкција, Црна боја. Центар за напојување е компатибилен со сите прилози За Кујна. Робусни метални контролни копчиња. Професионален сад-лифт дизајн. Заштита за контрола на брзината. 13-3/8 "Wx14-5/8" Dx16-1/2 " H.

Поврзани производи..