• Свеж
12 Парче Во Собата За Инспиративни Букви Туш Завеса Куки,Кристално Стакло &засилувач; Нерѓосувачки Челик Лизгање Туш Кука За Бања Детска Соба Дома Декор
zoom_in

12 Парче Во Собата За Инспиративни Букви Туш Завеса Куки,Кристално Стакло &засилувач; Нерѓосувачки Челик Лизгање Туш Кука За

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 145 инчи, комплет од 12 куки за туширање, погодни за дијаметар на шипки за завеси (0. КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : куките се изработени од нерѓосувачки челик и кристално стакло, кои се доволно силни за поддршка на завеси за туширање и други тешки предмети. МУТИ-КОРИСНИ КУКИ : Убави куки може да се користат во куки за завеси за туширање во бањата, куки за крпи, куки за завеси за прозорци итн. И, исто така, достапен во различни стилови и дизајни. ДИЗАЈН ОТПОРЕН НА 'РЃА : НЕРЃОСУВАЧКИ челик, отпорен на' рѓа и издржлив, ќе направи куките за туширање да траат внатре и на отворено без ' рѓосување. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : само закачете директно на правата или закривената шипка за завеси за туширање без други додатоци. Куката може лесно да се лизне за време на употребата, речиси без напор. Причини за избор на нашите производи : Големина : Се Продава во комплети од 12 за инсталација на завеси за туширање, секоја кука за туширање има димензии 1, 45х1, 45 инчи, одговара на стандардните столбови за завеси за туширање. Материјали : кристално стакло и нерѓосувачки челик и еднострано печатење. Лесен за употреба : само закачете го на шипката за туширање, Многу лесен за инсталирање и лизгајте без напор на столбот. Широко користен : Достапен во различни слатки и модни стилови, може да се користи за украсување на вашата бања, спална соба, дневна соба или други места што сакате да ги поставите, погодни за секој стил на декорација.

Поврзани производи..