• Свеж
LED Славина Светла 7 Боја Менување Автоматски Сјај Славина Аератор Предводена Вода Славина Допрете Филтри За Мијалник Кујна Бања
zoom_in

LED Славина Светла 7 Боја Менување Автоматски Сјај Славина Аератор Предводена Вода Славина Допрете Филтри За Мијалник Кујна Бања

DEN 255.84

Стока
check Во продавницата

€ 7 боите се мешаат автоматски се прикажуваат кога протокот на вода Автоматски менувајте една боја на секои 2~5 секунди. Нема батерии, нема потреба од жица. LED светлото ќе светне кога ќе ја вклучите чешмата. ● Совршен Подарок - како играчка, ги забавува децата. Децата ќе ги мијат рацете повеќе. Голема вредност како малку забава за децата и тие ги сакаат. Вдишувања на чудење и кикоти на задоволство секој пат кога ќе ја вклучат чешмата. Додава малку забава и интерес на здодевен објект. ● Лесен за инсталирање. Ако е соодветно наместен, не може да се појави дека водата истекува или спари насекаде. Нема потреба од друго напојување за автоматско производство на електричен систем. Ви нудиме задоволство и прекрасно искуство. ● Одлична Отпорност на Корозија - Изработена од абс материјал со одлична отпорност на корозија. Со површинска прецизност полирање фунти и имаат слоеви на никел и хром позлата. Идеален за бања или кујна, многу фантастично. ● Потпрете се на хидрауличен погон што генерира сопствена моќност, нема потреба од напојување, безбедно и еколошко. Опис : Карактеристики : 1. Оваа LED Славина За Вода се вклопува на повеќето славини и LED светлината ќе светне кога притисокот на водата ќе пристигне одредено ниво 2. Светлото се активира со притисок на водата и автоматски се исклучува со водата. 7 боја се мешаат прикажани автоматски кога протокот на вода.

Поврзани производи..