• Свеж
Брејди 3400-М, 34 Серија број &засилувач; Писмо Картичка, 3/8 Висина х 1/4 Ширина, Црна На Жолта, Легенда М
zoom_in

Брејди 3400-М, 34 Серија број &засилувач; Писмо Картичка, 3/8 Висина х 1/4 Ширина, Црна На Жолта, Легенда М

DEN 59.04

Стока
check Во продавницата

Подлогата за леплива крпа нуди одлична моќ на држење, но сепак овозможува чисто отстранување и репозиционирање Се држи до секоја чиста, сува површина. Специјално формулиран врвен слој за одличен квалитет на печатење. Земја на потекло : Тајланд. Етикетите се дизајнирани за трајни апликации во тешки внатрешни или надворешни средини. Специјалното акрилно лепило силно се прилепува, што го отежнува отстранувањето на маркерот. Б-946 премиум винил од надворешно одделение има супериорна отпорност на абење и силно лепење на системот за мастило го минимизира ефектот на случајни гребнатини и гребнатини. Етикетите се отпорни на хемикалии, масло, маснотии, вода и благи растворувачи. Етикетите се црни на жолта боја. Достапно во 8 големини на акции. За да нарачате, едноставно изберете ја големината на маркерот потребна за вашата апликација, а потоа заменете го бројот или буквата што ви треба за ѕвездичката по бројот на каталогот. Користете ја кратенката DSH за да нарачате цртички, ARO за да нарачате стрели и BLNK за да нарачате празни места. Сите големини треба да се нарачаат според саканата количина на картичката.

Поврзани производи..