• Свеж
Муум Клучни Куки Слатки Животни Пингвин Подарок Балон Шема Држач За Клучеви За Ѕид Декоративен со 4 Клучни Куки Закачалка За Палто, Закачалка За Чанта, Кука За Пешки
zoom_in

Муум Клучни Куки Слатки Животни Пингвин Подарок Балон Шема Држач За Клучеви За Ѕид Декоративен со 4 Клучни Куки Закачалка За Палто, Закачалка

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Големина : 8, 6х3, 9 во(22х10 см), дебелината е 0,5 во (1,2 см) Нашата решетка за клучеви за ѕид со 4 куки за клучеви. Цврсто Самолепливо : Со самолеплив држач за заден ѕид со силна адхезија за која е докажано дека држи силно на повеќето површини, вклучувајќи мермер, мазни плочки, стакло, метал и други мазни површини. Без Штета Виси : Без дупки, без дупчење, без проблеми. Само излупете и залепете, целосно оштетете го вашиот ѕид. Совршен мал држач за копчиња за паѓање кога заминувате или се враќате од куќата. Модерен И Стилски Организатор : декоративниот организатор на решетката за клучеви за ѕид е направен од калено филм, површина на пвц огледало, железни куки, стилски го красат вашиот влезен ѕид.Совршено одговара на вашиот декор на фарма и вистинско привлечно око во вашиот дом. Широка Примена : овие држачи за клучеви за декоративни ѕидови се дизајнирани да држат широк спектар на предмети како крпа, капи, облека, наметки, клучеви, чадори, фен, рамно железо и виткање, ленти за вежбање, ранец итн. Муум Клучни Куки За Декоративен Ѕид Совршено мало место за паѓање на вашите работи кога заминувате и се враќате од куќата. Создадете дополнителен простор за складирање каде и да ви треба и искористете го неискористениот ѕиден простор. Чувајте ги калниците и влезот уредни и уредни со овој држач за клучеви и маски.

- Material:
Tempered film, PVC mirror panel surface, iron hooks
- Size:
8.6 x 3.9 in / 22x10 cm
- Thickness:
0.5 in / 1.2cm
- Weight:
0.68 lb / 310 g
- Suitable for:
hanging all kinds of small items, such as keys, towels, hats, umbrellas, ropes, hair ties, hair dryers, curling irons, etc.
Package:
1 x Four-row hook key hooks

Поврзани производи..