• Свеж
Пакет од 2 предмети-Црн Џебен Нож-Назабени Остри Ножеви За Преклопување На Сечилото Од 3,5 Инчи-НОЖ ЕДЦ-Тактички Нож-Добро За Кампување Лов Опстанок Активности Во Зат
zoom_in

Пакет од 2 предмети-Црн Џебен Нож-Назабени Остри Ножеви За Преклопување На Сечилото Од 3,5 Инчи-НОЖ ЕДЦ-Тактички Нож-Добро За Кампување

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Пакет Од 2 Предмети : Црн Џебен Нож HB 207 заедно Со ЕДЦ Нож 6681 F Висококвалитетен џебен нож. Сечилото на папката е изработено ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 440С, материјал за рачка - алуминиум. Заклучување тип-лагер заклучување. Нов уникатен дизајн за 2022 година-целиот црн џебен нож со назабено сечило и ergономска рачка. Должина на сечилото-3,5". Должина на рачката-4,6". Вкупна должина - 8,2". Супер стилски додаток со сина, бела и црвена handономска рачка. Совршена алатка за различни задачи во затворени простории и на отворено. Американски знаме нож. 4 јули додатоци. Совршена идеја за подарок-подароци за сопруг од сопруга, кои се покажуваат многу популарни како подароци од тато, подароци за мажи, брат, подароци од колеџ за момци, па дури и подароци од свекор, совршен подарок За Божиќ, Дипломирање, Годишнина, Роденден, ден на Благодарноста. Исто така совршен подарок за жени. Изненадете ја вашата мајка, сестра, девојка. Порибување полнила за мажи. Порибување полначи за жени, подарок За Денот На Таткото. Висококвалитетен џебен нож. Сечилото на папката е изработено ОД НЕРЃОСУВАЧКИ челик 440С, материјал за рачка - алуминиум. Заклучување тип-лагер заклучување. Ножот Е Со Помош На Пролетта. 3 во 1 пролет со помош на виткање нож. Тактичкиот нож е опремен со секач за ремени, прекинувач за стакло и џебен клип.

Поврзани производи..