• Свеж
дизајн 72530 Фрижидер Пластика За Складирање Корпа Со Рачки, Јасен Сад За Храна, Пијалоци, Производи, Организација На Оставата, Чајната Кујна, Без БПА, 5,5 х 11,25 х 5, Јасно,
zoom_in

дизајн 72530 Фрижидер Пластика За Складирање Корпа Со Рачки, Јасен Сад За Храна, Пијалоци, Производи, Организација На Оставата,

DEN 268.96

Стока
check Во продавницата

ПЛАСТИЧНА КОРПА за СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА : Одлична За создавање чист и организиран фрижидер или оставата, чајната кујна Идеален за јогурти, шишиња со кечап, шишиња со сенф, џем, путер од кикирики, конзервирана стока, бонбони, енергетски шипки, помал зеленчук, вреќи за ужина, пенкала, моливи, ножици, накит, четки за шминка, додатоци за коса и многу повеќе. Максимизирајте го просторот за складирање во фрижидер, оставата, чајната кујна, кујнски ормари, бања, канцеларија, занаетчиска соба, спална соба или на суета, комода, биро или ноќна маса. РАЗНОВРСНА : Лесно чувајте храна, кујнски прибор, занаетчиски материјали и други домашни потреби. ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Лесно преместете ги вашите предмети од место до место со интегрираните рачки. ЛЕСНА ВИДЛИВОСТ : Транспарентни издржливи пластични ѕидови со цврсто дно ви овозможуваат лесно да ја видите содржината на кутијата. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Секоја корпа е со димензии 5,5 "х 11,25" х 5 " за да се вклопи во секој простор. Дизајнерскиот Фрижидер Зачини Кади е совршено решение за организирање на секоја кујна. Овие разноврсни канти се изработени од издржлива, проѕирна пластика и имаат интегрирани рачки за лесен транспорт. Цврстото дно ги спречува вашите предмети да се движат наоколу или да се лизгаат. Дизајнот со отворен капак го олеснува гледањето и порибувањето на вашите предмети! Чувајте кечап, сенф, конзервирана стока, мали шишиња и други зачини во овие тенки канти! Исто така одлично за држење пенкала, моливи, ножици, накит, лосиони, сапун и други предмети за домаќинството.

Поврзани производи..