• Свеж
X-DREE 22mm Би-Метал M42 HSS Дупка Видов Машина Вежба Жолта(22 mm Bimetal M42 HSS cortadora de sierra de perforacién broca amarilla
zoom_in

X-DREE 22mm Би-Метал M42 HSS Дупка Видов Машина Вежба Жолта(22 mm Bimetal M42 HSS cortadora de sierra de perforacién broca amarilla

DEN 166.40

Стока
check Во продавницата

Име на производ : Пила За Дупки;Користете За : Дрво, Железо, Легура На Алуминиум;Дијаметар На Сечење : 22мм / 0,87" Дијаметар дупка вежба : 10мм / 0.39"; Дупка Видов Длабочина Макс.2 "(За Дрво); Максимална Дебелина На Сечење. : 10мм / 0,39" (форалуминиум, Железо). Пресврт Бит Дијаметар : 6мм / 0.24"; Вкупна Должина : 80мм / 3. Материјал : М42ХСС;Главна Боја : Жолта (Материјал : М42ХСС; директор На Боја : Амарило. Вкупна Тежина : 65g; Содржина На Пакетот : 1 x Дупка Пила(пезос вкупно : 65 g; Контенидо дел пакет : 1 x сиера перфорадора. 22мм Би-Метал М42 ХСС Дупчалка За Сечење Дупчалка Жолтопроизведен со стврднати челични заби отпорни на топлина и позитивно гребло со голема брзина заварени на издржлива подлога од легура и исклучително цврста, безбедна и отпорна ефикасно и економично сече широк спектар на материјали, вклучувајќи Алуминиум, Железо , Дрво за Алуминиумски Или Железни Цевки Со Дебелина од 0,5 мм - 10мм сечење преку Длабочина 30мм (ЗА ДРВО)Ве Молиме Имајте Предвид Дека Ако Го Исечете Тврдиот Материјал Како Што Е Металот.треба да го користите маслото за да ја намалите температурата, ако не, можеби дупчалката ќе се скрши поради високата температура, ве молиме разберете опис На Шпански 22 мм Биметал М42 ХСС кортадора де сиера де перфорацион брока амариланомбре дел продукто : сиера циркулар; усо пара : мадера, хиеро, алеацион де алуминио; дијаметро де корте : 22 мм / 0,87' 'дијаметро дел вастаго : 10 мм / 0,39' '; Профундидад де ла сиера Хуека МАКС .

Поврзани производи..