• Свеж
Експрес Испорака 500 ПАРЧИЊА 43х31мм Златен Накит Подарок Вино Кутии Види Кутија Шарки Дрво Капак 90° Поддршка Шарки Дисплеј
zoom_in

Експрес Испорака 500 ПАРЧИЊА 43х31мм Златен Накит Подарок Вино Кутии Види Кутија Шарки Дрво Капак 90° Поддршка Шарки Дисплеј

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Пакетот Вклучува : 500 ПАРЧИЊА Кутии шарки Состојба : 100% и. Материјал : Железо. Големина : 43ммх31мм. Боја : Злато (Покажува). Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време, ќе добиете 3% .Ако купите 3 многу или повеќе еднаш време, ќе добиете 4% .Ако купите 5 многу или повеќе еднаш време, ќе добиете 5% .Експрес 500 ПАРЧИЊА 43х31мм Златен Накит Подароци За Вино Кутии За Часовници Шарки Дрвен Капак 90° Шарки За Поддршка Дисплеј Г420 Описи : Состојба : 100% И Материјал : Пеглање : 43ммх31мм боја : Злато(Покажува) Максимален Отворен Агол : 90 Степени Количина : 500 парчиња забелешка : ве Молиме љубезно дозволете отстапување на мерењето од 1~3мм.Пакетот вклучува : 500 ПАРЧИЊА Кутии специфики На Шарката : е прилагодено : Yes Model број : G420 Material : должина на железно буре : 43x31mmdiy залихи : Обработка на Дрво Потекло : Континентален Кинески Тип : Шарка За Мебел : Злато.

Поврзани производи..