• Свеж
Аексит 10мм Држач За Диа Алатка Дијамант Обложена Мермер Плочка Стакло Дупка Видов Машина Алатка Модел: 12ас149ко401
zoom_in

Аексит 10мм Држач За Диа Алатка Дијамант Обложена Мермер Плочка Стакло Дупка Видов Машина Алатка Модел: 12ас149ко401

DEN 93.60

Стока
check Во продавницата

Големина на дупка За дупчење (Прибл) : 20 х 7 мм / 0,8 "х 0,27" (Л*Д); Вкупна Должина : 52мм / 2". Име На Производот : Стаклена Дупка; Главен Материјал : Метал. Боја : Сребрен Тон;Тежина : 11гр. Дијаметар На Дупката за Сечење : 10 мм / 25/64"; Дијаметар На Дупката за дупчење : 6 мм / 0,23". Содржина на пакетот : 1 х Стаклена Пила (210703вет524738јудр598495). метална стаклена пила со сребрен тон, дупка за сечење обложена со дијаманти, одлична за правење и точна дупка на стакло и плочка.Погоден за дупчење мермер, плочка, стакло, гранит_е, камен, совршена замена за старите или оштетените.Работи подобро со електрична вежба(тука не е вклучена).(796uiyh3845sedt1763) Enviamos ел envio desde Кина пор он периодо де 10 а 30 dias.

Поврзани производи..