• Свеж
Водоотпорен Преклопен Пречка за Перење Со Рачки Мачка Животно Тркалезна Валкана Облека Корпа За Перење Корпа Организатор За Собирање Играчки
zoom_in

Водоотпорен Преклопен Пречка за Перење Со Рачки Мачка Животно Тркалезна Валкана Облека Корпа За Перење Корпа Организатор За Собирање Играчки

DEN 561.60

Стока
check Во продавницата

Голем Дијаметар И Висина На Корпата за Перење : 16,5 D ® 19,7 H инчи (42€50cm), КАПАЦИТЕТ ЗА 30+ ОБЛЕКАголемиот капацитет за одржување на потребите за складирање на целото семејство, како што се облека, ќебиња за бебиња, книги за деца или играчки за миленичиња за момчиња. Самостојно : Едноставно истегнете ја пречката за перење, таа ќе застане и ќе остане исправена сама по себе без инсталација. Преносливата пречка за перење е навистина добар помошник за расадник, студентски дом, организатор на плакарот, бања, дневна соба или соба за бебиња. Лесен за употреба : попречувачот за перење усвои склопувачки дизајн, опремен со рачки . Тој е лесен и пренослив за користење, складирање и удобно движење. Едноставна Мода : Овие канти за складирање се достапни во забавни, трендовски и симпатични стилови и бои, совршен додаток на расадник,детска соба. Организатор На Корпа За Складирање алишта за да додадете задоволство во вашиот едноставен живот. Материјал Занает : Корпа за Перење направена Со Ткаенина Од оксфорд, издржлива и водоотпорна, ја одржува внатрешноста чиста и сува. Лесно се чисти внатрешната површина. Облека Кошница За Перење Големина 16,5"Dx 19,7" H инчи (42€50cm), погодна големина со капацитет на многу предмети. Наменета Употреба доволно Голема за складирање сѐ како алишта, облека (особено долна облека, чорапи склопувачкиот дизајн е погоден за заштеда на вашиот животен простор.

Поврзани производи..