• Свеж
Trustmaster TS - Компјутер Тркач 488 Предизвик Издание &засилувач; Следното Ниво Тркачки Тркала Стојат 2.0. Воланот стојат За Trustmaster, Fanatec, моза Трки на компјутер и конзоли за в
zoom_in

Trustmaster TS - Компјутер Тркач 488 Предизвик Издание &засилувач; Следното Ниво Тркачки Тркала Стојат 2.0. Воланот стојат За Trustmaster,

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Производ 1 : Официјално лиценциран од Ферари За Виндоус, тркачот НА Ts-PC FERRARI 488 challenge edition е реплика од 9 : 10 на Тркалото За Предизвици На Ферари 488 и има дијаметар од 12,6"/32 см Производ 1 : со систем за Повратни Информации без Четки, многу одговорен сервомоторен и Моторен систем За Ладење без четки од 40 вати (патент во очекување), моторот е во состојба да поддржува интензивна употреба за време на долги часови натпревар во е-трки без избледување. Производ 1 : тркалото е дизајнирано за тркачка конкуренција со своите 15 вградени Led Диоди за функција на тахометар (ВРТЕЖИ во МИНУТА) и 2 ротирачки прекинувачи со функција за притискање. Неговото завиткување е рачно зашиено и изработено од истиот Алкантара материјал увезен од Италија како оној што се користи на вистински тркала На Ферари. Производ 1 : надворешното напојување Со Турбо напојување има дизајн во форма на тороиди без перки, обезбедувајќи 86% ефикасност (наспроти 65% ефикасност за стандардни напојувања со перки). Производ 2 : преклоплив дизајн овозможува лесно складирање. Производ 2 : Целосен опсег на прилагодливост за плочата на тркалото и педалата. Производ 2 : Вклучен менувач на менувачот и потпирачот за рачна сопирачка може да се користат на левата или десната страна на држачот со прилагодување на висината. Производ 2 : Следното Ниво Трки Игра Стол Лулка спречува игри седиште од лизгање под тешки сопирање. Trustmaster TS-Компјутер Тркач 488 Предизвик Издание (КОМПЈУТЕР)за 70-годишнината од најпознатите трки бренд во светот, Ферари, Trustmaster е горд да го претстави TS-КОМПЈУТЕР ТРКАЧ Ферари 488 Предизвик Издание тркачки тркала. Комбинирајте ја моќноста на врвните технологии на Trustmaster вградени во основата НА тркачките тркала TS-PC, создадена за подобрување на перформансите на игрите, со реплика на вистинското Тркало Ferrari 488 Challing (официјално лиценцирано од Ферари) за неверојатно доживотно тркачко искуство. Оваа реплика од 9 : 10 на Тркалото За Предизвици Ферари 488 има дијаметар од 12,6"/32 см и е дизајнирана за целосно потопување во светот на тркачките натпреварувања На Ферари. Изработено од полиуретан и истиот Алкантара материјал како оној што се користи на вистински тркала На Ферари, тркалото има 15 вградени Led Диоди и 2 ротирачки прекинувачи за оптимална леснотија на користење и ефикасност во игрите.

Поврзани производи..