• Свеж
Кабилок 12 ПАРЧИЊА Кинески Црвени Пликови 2022 Нова Година Црвени Пликови Година На Тигарот Хонг Бао Среќни Пари Пликови За Пролетниот Фестивал
zoom_in

Кабилок 12 ПАРЧИЊА Кинески Црвени Пликови 2022 Нова Година Црвени Пликови Година На Тигарот Хонг Бао Среќни Пари Пликови За Пролетниот

DEN 167.84

Стока
check Во продавницата

Можете да го пополните со готовина како подарок За Време На Кинеската Нова година, декоративни и креативни црвени пакети Пликовите со нежен дизајн на тигар се уникатни и ја наследуваат традиционалната култура На Кинески. Црвениот плик е значаен подарок што се дава за време на празници или специјални прилики во Кина. Изработени од издржлива хартија, овие црвени пликови се цврсти и не се лесни за спуштање, со мазни површини. Тоа значи најдобри желби од постарите до помладата генерација. Ви посакувам весели и здравје за време на претстојната Нова година. Дали Сте во потрага За Кинески новогодишни пари џеб? Предметот ќе биде добар избор. Оваа ставка е добро изработена од врвни хартиени материјали за издржлива и практична за употреба. Светлата боја и нежните дезени ја прават декоративна и практична. Карактеристики-Боја : Црвена; - Материјал : Хартија; - Големина : Околу 17. 04 инчи; - Изработени од издржлива хартија, овие црвени пликови се цврсти и не се лесни за спуштање, со мазни површини.- Можете да го пополните со готовина како подарок За Време На Кинеската Нова година, декоративни и креативни црвени пакети.- Црвениот плик е значаен подарок што се дава за време на празници или специјални прилики во Кина.- Пликовите со нежен дизајн на тигар се уникатни и ја наследуваат традиционалната култура На Кинески.

Поврзани производи..