• Свеж
SSSR AC Адаптер ЗА Засилувач PAC ESA22 ES2500KE / ES2500 / ESA217 ESP5500 J900-SOLESA-22 ЗА ES2500KE / ES2500. Ј850 Бустер Пак Автомобил Скокни Стартер
zoom_in

SSSR AC Адаптер ЗА Засилувач PAC ESA22 ES2500KE / ES2500 / ESA217 ESP5500 J900-SOLESA-22 ЗА ES2500KE / ES2500. Ј850 Бустер Пак Автомобил

DEN 235.20

Стока
check Во продавницата

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ Компатибилен : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Гаранција за Висок Квалитет И Безбедност : овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) 100% компатибилност со оригиналот,поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : ние поддржуваме 30 дена без причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Прозорецот за враќање ќе биде затворен еден месец откако ќе го примите производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и многу ќе ни биде драго да ви помогнеме. 24 х 7 Поддршка за Е-Пошта!!!. SSSR AC Адаптер ЗА Засилувач PAC ESA22 ES2500 KE / ES2500 / ESA217 ESP5500 J900-SOLESA-22 ЗА ES2500 KE / ES2500. J850 Засилувач Пак Автомобил (Преку Мал Игла) Скок Стартер. SSSR AC Адаптер ЗА Засилувач PAC ESA22 ES2500 KE / ES2500 / ESA217 ESP5500 J900-SOLESA-22 ЗА ES2500 KE / ES2500. J850 Засилувач Пак Автомобил (Преку Мал Игла) Скок Стартер.

Поврзани производи..