• Свеж
90-та Пешадиска Дивизија Обележја НА Американската Армија Ракав ЗА Рамо Сси Лепенка Гравирано Стакло Growење На Пиво 64 мл
zoom_in

90-та Пешадиска Дивизија Обележја НА Американската Армија Ракав ЗА Рамо Сси Лепенка Гравирано Стакло Growење На Пиво 64 мл

DEN 479.84

Стока
check Во продавницата

Рачно Изработени Дојдете Со Капаче За Завртки. Висококвалитетно Стакло. Хемиски Гравирани, Не Ќе Се Фаќа или Бледнее. Ова е прекрасен режач од 64 мл, врежан со љубовна грижа. Висококвалитетното тешко стакло и уникатниот дизајн го прават ова одлично за лична употреба или како посебен подарок за љубителите на пивото или домашната пиварница во вашиот живот!.

Поврзани производи..