• Свеж
Северна Светлина Печатење На Поларна Мечка Голема Корпа За Перење Со Рачка Склопувачка Водоотпорна Пречка За Перење За Спална Соба,Бања Мала
zoom_in

Северна Светлина Печатење На Поларна Мечка Голема Корпа За Перење Со Рачка Склопувачка Водоотпорна Пречка За Перење За Спална Соба,Бања Мала

DEN 475.04

Стока
check Во продавницата

Висококвалитетен Материјал : Нашата Корпа За Перење Со Печатена Поларна Мечка Од Северна Светлина Е Изработена Од Висококвалитетна Водоотпорна Оксфордска Ткаенина, Која Е Издржлива И Може Да Ја Направи Добро Да Стои Водоотпорен : Тркалезна Пречка За Перење Изработена Од Водоотпорна Крпа Од Оксфорд, Помага Да Се Спречи Мирисот И Влагата Да Влезат Во Вашата Облека, Да Се Одржува Внатрешноста Чиста И Сува. Големина : Мали 13,8 Инчи (Г) Х 16,5 Инчи( Ч), Големи 15,7 Инчи (Г) Х 19,6 Инчи (Ч) Можете Да Ја Изберете Вашата Соодветна Големина Според Вашите Различни Простории Или Потреби. Мала Тежина : Две Рачки Од Двете Страни, Корпата За Складирање Мала Тежина Е Погодна За Качување И Спуштање По Скали, Чистење Предмети, Сушење Облека Итн. Повеќенаменско Складирање : Забавни, Трендовски И Слатки Стилови, Одлични За Забавни Паркови, Домашни Канцеларии, Занаетчиски Соби Или Употреба Како Пречка За Перење, Додајте Боја Во Секоја Просторија, А Исто Така Е Функционална, Одлична За Хотели, Соби За Игри, Бањи, Кујна И Плакар Организација И Многу Повеќе. Северни Светла Поларна Мечка Печатена Корпа За Складирање, Корпа За Перење, Тркалезна Корпа За Подароци Водоотпорна За Да Ја Одржите Внатрешноста Чиста И Суваима Лента За Поддршка На Јп На Устието На Чантата, Која Може Да Застане Подобро Модерен И Стилски Дизајн, Кој Се Користи За Складирање На Сите Видови Облека, Играчки И Други Предмети.

Поврзани производи..