• Свеж
Ноќта На вештерките Лилјак Месечината Печатени Силиконски Случај За Воздушни Ознаки Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За Д?
zoom_in

Ноќта На вештерките Лилјак Месечината Печатени Силиконски Случај За Воздушни Ознаки Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни

DEN 233.44

Стока
check Во продавницата

Силикон Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена од силикон,удобна во раката и издржлива,брза за инсталирање и многу лесна за отстранување,лесно можете да ги закачите воздушните ознаки насекаде. Заштита : оваа шуплива тркалезна заштитна обвивка со подигнати рабови може да обезбеди амортизирање за да го заштитите вашиот воздушен ознака од судир во секојдневна употреба, лесниот дизајн додава само малку тежина на опремата. Дизајн : оваа заштитна футрола за воздушни ознаки доаѓа со приврзок за клучеви, можете да ја закачите на клучот од автомобилот,торбата,поводникот за кучиња,скапоценостите и многу повеќе,лесно да разменувате и менувате каде што го прикачувате вашиот воздушен ознака на работите што сакате да ги следите. Прилика : уникатното печатење на овој заштитник на силиконски воздушни ознаки може да биде во комплет со повеќето работи,како што се ранци,багаж,чанти,хаски, корги,грубост,велосипеди или исечени на јаката на вашето домашно милениче куче или мачка. Лесна Инсталација : дизајнот на изложената дупка е многу погоден за пренос на сигнал и хуманизирана инсталација,само ставете ја етикетата во силиконскиот ракав,може цврсто да ја завитка вашата опрема,не е лесно да се исцеди или да се лизне од куќиштето.

Поврзани производи..