• Свеж
ТОПБАТИ Колапс Корпа За Перење Алишта Пречка За Перење 2 Прегради Корпа За Складирање Облека Организатор За Складирање Простор За Заштеда На Простор За Домашна Бањ
zoom_in

ТОПБАТИ Колапс Корпа За Перење Алишта Пречка За Перење 2 Прегради Корпа За Складирање Облека Организатор За Складирање Простор За

DEN 730.72

Стока
check Во продавницата

Изработен од висококвалитетен материјал за трајна употреба Идеален за држење облека, крпи, играчки и чорапи во вашата бања, дневна соба или спална соба. Погоден за перење соба, спална соба, бања, прошетка во плакарот, студентски дом, итн. 2 прегради за одржување на вашата облека или сарафани организирани. Отстранлив дизајн, лесен за склопување и расклопување. Опис оваа корпа за перење е одличен сад за складирање валкана облека за вас. Со голем капацитет, ви помага да ја средите неуредната валкана облека, секој ден собата изгледа толку уредно и чисто. И тоа е одвојливо, лесно носење или стоење на која било рамна површина. Практична домашна корпа за перење што не треба да ја пропуштите.Карактеристики-Боја : Сива.- Материјал : ПП.- Големина : Околу 41х31х37, 5см - дизајн Што Може да се Одвои, лесен за склопување и расклопување - 2 прегради за да ја одржите облеката или сите работи организирани.- Идеален за држење облека, крпи, играчки и чорапи во вашата бања, дневна соба или спална соба.Пакет Вклучувајќи 1 x Кошница За Перење.

Поврзани производи..