• Свеж
WSZJJ Рачно Ткаени Цвет Тенџере Кошница Перење Соба Кутија За Складирање Контејнер Цвет Тенџере Складирање Кошница
zoom_in

WSZJJ Рачно Ткаени Цвет Тенџере Кошница Перење Соба Кутија За Складирање Контејнер Цвет Тенџере Складирање Кошница

DEN 2228.16

Стока
check Во продавницата

Рачно изработената корпа е изработена од природни материјали, еколошки и издржливи Рачно ткаени цветни корпи се користат за чување цвеќиња од растенија за домаќинство во едноставен стил. Убава и практична, може да се постави каде што сакате. Мултифункционално : декорација, креативно складирање, корпа за пазарење, торба за плажа, покривка за саксии за растенија, кутија за складирање итн. Совршена куќа, коридор, дневна соба, детска соба, бања, секој агол од просторот на балконот. Рачно изработената корпа е изработена од природни материјали, еколошки и издржливи.Рачно ткаени цветни корпи се користат за чување цвеќиња од растенија за домаќинство во едноставен стил.Убава и практична, може да се постави каде што сакате.Мултифункционално : декорација, креативно складирање, корпа за пазарење, торба за плажа, покривка за саксии за растенија, кутија за складирање итн.Совршена куќа, коридор, дневна соба, детска соба, бања, секој агол на балконот space.Name : Кошница За Складирањематеријал : памучна roколор : како што е прикажано на фигурите : 1. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 1-3см. Поради екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата, ве молиме разберете, благодарам.Само главниот производ се продава, другите украси не се продаваат.

Поврзани производи..