• Свеж
Zeelyde решетката за чевли, шкафче палто за чевли за чевли кука 2 нивоа за складирање полица за чевли дневна соба ходник спална соба среќна
zoom_in

Zeelyde решетката за чевли, шкафче палто за чевли за чевли кука 2 нивоа за складирање полица за чевли дневна соба ходник спална

DEN 1265.60

Стока
check Во продавницата

Палто за менување на чевлите за менување на чевли 2 во една, комбинација, мултифункционално складирање, 2-слојно складирање, голем капацитет, стабилна табла, добар капацитет за лежиште, удобен и практичен, лесен за инсталирање Решетката за палто, решетката, столицата за менување чевли, решетката за чевли, мултифункционалното складирање и складирање, удобно и практично. Втор кат : Складирањето на полицата е погодно за употреба. Заштеда на простор : Мало стапало, слободно поставено од дневната соба до влезната сала. Решетката за палто : стабилна, густа, структура докажана од 'рѓа, силно оптоварување, не е лесен за тресење, отпорни на абење и издржливо. Со седиште : Силна структура, удобна и практична, лесна за бришење. Отворено складирање : Сортирање и поставување предмети за предмети за предмети за Лесен пристап. Hook : Лесно за земање, задебелени и силни. Материјал : Материјалот од табла е тежок и силен, структурата е цврста, не е лесна за деформација, притисок, абење и издржлива. Забелешка : Овој стил продава само лавици за чевли. Сликите во други производи се користат само за да ја одразуваат применливоста на производот и не се вклучени. Потсетник : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме. Палто за менување на чевлите за менување на чевли 2 во една, комбинација, мултифункционално складирање, 2-слојно складирање, голем капацитет, стабилна табла, добар капацитет за лежиште, удобен и практичен, лесен за инсталирање. Решетката за палто, решетката, столицата за менување чевли, решетката за чевли, мултифункционалното складирање и складирање, удобно и практично. Втор кат : Складирањето на полицата е погодно за употреба. Заштеда на простор : Мало стапало, слободно поставено од дневната соба до влезната сала. Решетката за палто : стабилна, густа, структура докажана од 'рѓа, силно оптоварување, не е лесен за тресење, отпорни на абење и издржливо. Со седиште : Силна структура, удобна и практична, лесна за бришење. Отворено складирање : Сортирање и поставување предмети за предмети за предмети за Лесен пристап. Hook : Лесно за земање, задебелени и силни. Материјал : Материјалот од табла е тежок и силен, структурата е цврста, не е лесна за деформација, притисок, абење и издржлива. Забелешка : Овој стил продава само лавици за чевли. Сликите во други производи се користат само за да ја одразуваат применливоста на производот и не се вклучени. Потсетник : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме. Име на бренд : Име на производот : Rackmaterial : Вештачка табла за густина на табла : A, Bsize : должина 63x ширина 25x висина 162cm, должина 83x ширина 25x висина 162см, Метод на инсталација : Собрание на апликација : Спална соба, дневна соба, влезна сала, влез, коридор , итн.

Поврзани производи..