• Свеж
Boardwalk 6101 Jrt Jr. Bath Tissue, Jumbo, 1-Pl, 3 5/8-инчен X 2000FT, 9-инчен DIA, бела, 12/картон
zoom_in

Boardwalk 6101 Jrt Jr. Bath Tissue, Jumbo, 1-Pl, 3 5/8-инчен X 2000FT, 9-инчен DIA, бела, 12/картон

DEN 835.20

Стока
check Во продавницата

Продаден како 12/картон 3 1/2 "" x 2000 ft. Продадени како 12/картон. 3 1/2 "" x 2000 ft. Економската ролна се произведува со употреба на рециклирани влакна. Врежана за дополнителна мекост и апсорпција.

Поврзани производи..