• Свеж
Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со Philips v Line 22 223V7QHSB [Пакет од 2]
zoom_in

Филм за заштитник на заштитниот екран на центричен мат, компатибилен со Philips v Line 22 223V7QHSB [Пакет од 2]

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Ултра-тенок мат-екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Philips v Line 223 V7 QHSB Анти-сјајната облога ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со значително намалување на сјајот на екранот и рефлексиите слични на огледалото. Ја штити линијата Philips v 223 V7 QHSB од гребнатини и измет и помага во намалување на измамниците на прстите. Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Philips V линија 22 223 V7 QHSB заштитници на екранот и комплет за апликации. Ултра-тенок мат-екран за заштита на екранот дизајниран специјално за Philips v Line 223 V7 QHSB. Анти-сјајната облога ја подобрува видливоста на екранот во амбиенталното светло со значително намалување на сјајот на екранот и рефлексиите слични на огледалото. Ја штити линијата Philips v 223 V7 QHSB од гребнатини и измет и помага во намалување на измамниците на прстите. Цврсто се придржува на рамната површина на екранот без да се меша во чувствителноста на допир. Пакетот вклучува : 2 x Philips V линија 22 223 V7 QHSB заштитници на екранот и комплет за апликации. Условите за амбиентална светлина создаваат рефлексии од сјајните површини, па оттука и вишокот светло од сончева светлина или затворено осветлување видливоста и го одвлекува вниманието на непречена интеракција со вашиот дигитален дисплеј.

Поврзани производи..