• Свеж
Поддршка за чување чевли за чување на домаќинства Дингз
zoom_in

Поддршка за чување чевли за чување на домаќинства Дингз

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Пријателски материјали : Направено од ПП пластика, без потенцијална штета на луѓето и животните, практични и здрави Компактен дизајн : Дизајн за прилагодување на висината, безбеден и не лизга, единствениот има добар зафат, а дното има тока за да спречи паѓање на чевлите. Лесен за употреба : Само извадете ја висината и ставете ја на чевлите, лесно е да се исчисти, само измијте го со вода и сапун. Оптимизирано складирање : Двојно, капацитетот за складирање на слотот за чевли, заштедете простор за чевлите и направете го вашиот дом попространа и чиста. Широк спектар на примена : Оваа решетка за складирање на чевли е најкласичниот модел на слот за чевли на пазарот. Погодно е за влечки, спортски чевли, високи потпетици и некои машки кожни чевли. Ова е совршен подарок за семејството и пријателите кои сакаат да ги одржуваат чевлите уредни или да собираат чевли. Опис : Сосема нов,! Стил : Simplicity Shape : Foot, Two Featmaterial : Ppcolor : Blue, Pink, Khakiproduct Тежина : 146 Gide опсег на примена : Оваа решетка за складирање на чевли е најкласичниот модел на слот за чевли на пазарот. Погодно е за влечки, спортски чевли, високи потпетици и некои машки кожни чевли. Ова е совршен подарок за семејството и пријателите кои сакаат да ги одржуваат чевлите уредни или да собираат чевли.

Поврзани производи..