• Свеж
Електричен камин вградени електрични камини Донесува овлажните домаќинства атомизација Електрична камин дневна соба спална соба 3Д симулација пламен далечински
zoom_in

Електричен камин вградени електрични камини Донесува овлажните домаќинства атомизација Електрична камин дневна соба спална соба

DEN 705.60

Стока
check Во продавницата

[Домашна декорација] Овој атомизиран електричен камин е многу погоден за дневни соби, спални соби, хотели, канцеларии за домови, итн Пламенот е топол и реален. [Функција] Пореална симулациска пламен, ефект на атомизација, специфичен ефект на навлажнување во затворен простор; Допрете го пламенот и комуницирајте со огништето ;. 【Големина】 (l × W × H) 70 × 21,5 × 18,5cm/27,5 × 8,4 × 7,2in. [Услуга за клиенти по продажба] Ако имате какви било прашања во врска со инсталацијата, оштетените или исчезнатите делови, ве молиме слободно контактирајте не по е-пошта, ќе ги решиме овие проблеми што е можно поскоро. [Домашна декорација] Овој атомизиран електричен камин е многу погоден за дневни соби, спални соби, хотели, канцеларии за домови, итн. Пламенот е топол и реален. [Функција] Пореална симулациска пламен, ефект на атомизација, специфичен ефект на навлажнување во затворен простор; Допрете го пламенот и комуницирајте со огништето ;. 【Големина】 (l × W × H) 70 × 21,5 × 18,5cm/27,5 × 8,4 × 7,2in. [Услуга за клиенти по продажба] Ако имате какви било прашања во врска со инсталацијата, оштетените или исчезнатите делови, ве молиме слободно контактирајте не по е-пошта, ќе ги решиме овие проблеми што е можно поскоро. Домашна декорација : Нашиот електричен камин може да ви донесе удобен живот и да додаде допир на мода во вашата спална соба и канцеларија. Име на производи : Електричен материјал за каминирање на камини : Не'рѓосувачки стилови што можат да се применуваат : Ова електрично огниште е многу погодно за семејства, канцеларии, дневни соби, сали , спални соби, станови, хотели, итн! 1.

Поврзани производи..