• Свеж
Zhengguifang Professional Arc 15 T Htd 5m Timing Mulming, Bore 5/6/6/6.35/7/8/10/12мм за ширина 10/15/20mm HTD5M синхрона опрема за опрема за ремени 15T
zoom_in

Zhengguifang Professional Arc 15 T Htd 5m Timing Mulming, Bore 5/6/6/6.35/7/8/10/12мм за ширина 10/15/20mm HTD5M синхрона опрема за опрема за

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Тип : 15-5м-15 БФ и 15-5м-20 БФ Надворешен дијаметар (ОД) : 22,73мм. Материјал : Алуминиумска легура. Погодно за ширина на ременот : 10мм/15мм/20мм. Тип : 15-5 M-15 BF и 15-5 M-20 BFPitch : 5mmteeth Број : 15 Teet Houtside дијаметар (OD) : 22.73mmbore : 5/6/6/6.35/7/8flange : Двојна материјал : Алуминиум легура режим : M4*2 FIT за појас Ширина : 10мм/15мм/20мм.

Поврзани производи..