• Свеж
Томас и Бетс SK 10RC6 INS винил прстен термин, 12-10
zoom_in

Томас и Бетс SK 10RC6 INS винил прстен термин, 12-10

DEN 1080.00

Стока
check Во продавницата

Материјал : бакар Оценка на напон : 600 V. Заврши : Електро -тин позлатена. Материјал : бакар. Оценка на напон : 600 V. Заврши : Електро -тин позлатена. Изолиран терминал за винил прстен за опсег на жица 12-10 обем големина #6, жолта. Овие терминали се само-изолирани со ПВЦ изолациски ракав со дополнителна должина за да дадат заштита и да го олеснат стресот на свиткување во флексната точка на Wire. Барелот за шивања на цвест се назаварува за да се добие висока вредност за влечење.

Поврзани производи..