• Свеж
Skumod Life Size Model Model, Флексибилен анатомски модел на човечки 'рбет со пршлени нерви артерии, модел на медицински' рбет со шарен прирачник.
zoom_in

Skumod Life Size Model Model, Флексибилен анатомски модел на човечки 'рбет со пршлени нерви артерии, модел на медицински' рбет со шарен прирачник.

DEN 1119.68

Стока
check Во продавницата

? Медицински квалитет : Модел на анатомија на 'рбетот со големина на живот, направен во нетоксичен, издржлив и невкусен ПВЦ, пријателски за животната средина, лесен за чистење (способен да се измие) Со штанд : модел на анатомија на 'рбетот вклучува издржлив штанд и основа за демонстрации и прикажување во болница, училишна, биолошка лабораторија и др. Јасно детали : Моделот на медицински 'рбет ќе го флексира и ќе ја задржи својата форма за проучување на индивидуалните пршлени, вклучува претстави на вертебралните артерии, излез од' рбетниот нерв и пролаптиран L3-L4 интервертебрален диск, излезите од 'рбетниот нерв се јасно видливи. ? Услуга за клиенти на Extrecter : Ние нудиме 30 дена враќање и 7x24 часа услуги на клиентите. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Ние ќе ви обезбедиме навремена и ефикасна услуга по продажба. ? Медицински квалитет : Модел на анатомија на 'рбетот со големина на живот, направен во нетоксичен, издржлив и невкусен ПВЦ, пријателски за животната средина, лесен за чистење (способен да се измие). Со штанд : модел на анатомија на 'рбетот вклучува издржлив штанд и основа за демонстрации и прикажување во болница, училишна, биолошка лабораторија и др. Јасно детали : Моделот на медицински 'рбет ќе го флексира и ќе ја задржи својата форма за проучување на индивидуалните пршлени, вклучува претстави на вертебралните артерии, излез од' рбетниот нерв и пролаптиран L3-L4 интервертебрален диск, излезите од 'рбетниот нерв се јасно видливи.

Поврзани производи..