• Свеж
Threelove 24x36 рамка црна слика за слика на слика за слика за 24x36 печатење wallид за монтирање цврсто дрво рамка, сет од 3
zoom_in

Threelove 24x36 рамка црна слика за слика на слика за слика за 24x36 печатење wallид за монтирање цврсто дрво рамка, сет од 3

DEN 416.00

Стока
check Во продавницата

Дрво Големина : Современ стил 24x36 рамка совршена за фотографија од 24 до 36 инчи/печатење/постер, обликувањето на рамката е широко од 0,5 инчи. Материјал : 24x36 Постери рамка изработена од бор дрво, HD плексиглас, плоча за заднини на MDF, боја за заштита на животната средина. Обезбедување на квалитет. Приказ : Совршен начин да ги покажете сите ваши постер или отпечатоци со нашата рамка за постер 24 X36 во пејзаж и портрет ориентација, за висини на wallидови и куки за не-траги од 3 компјутери се вклучени за виси wallидови. Декорација : Оваа рамка за слики 24х36 идеална за вашиот дом, канцеларија, студио или галерија, убаво прикажете прекрасни постери и извонредна уметност со оваа елегантно дизајнирана рамка. Услуга : 100% гаранција за задоволство, доколку не сте задоволни од вашата набавка, контактирајте не во секое време. Кликнете и додадете во кошничката сега. Големина : Современ стил 24x36 рамка совршена за фотографија од 24 до 36 инчи/печатење/постер, обликувањето на рамката е широко од 0,5 инчи. Материјал : 24x36 Постери рамка изработена од бор дрво, HD плексиглас, плоча за заднини на MDF, боја за заштита на животната средина. Обезбедување на квалитет. Приказ : Совршен начин да ги покажете сите ваши постер или отпечатоци со нашата рамка за постер 24 X36 во пејзаж и портрет ориентација, за висини на wallидови и куки за не-траги од 3 компјутери се вклучени за виси wallидови. Декорација : Оваа рамка за слики 24х36 идеална за вашиот дом, канцеларија, студио или галерија, убаво прикажете прекрасни постери и извонредна уметност со оваа елегантно дизајнирана рамка.

Поврзани производи..