• Свеж
Мијалник за отворено, мијалник за кујнски садови, хонорарен мијалник од не'рѓосувачки челик, мијалник за комунални услуги со тапа, со штанд од не'рѓосувачки челик, з
zoom_in

Мијалник за отворено, мијалник за кујнски садови, хонорарен мијалник од не'рѓосувачки челик, мијалник за комунални услуги со тапа,

DEN 1826.88

Стока
check Во продавницата

Мултифункционален независен мијалник за домаќинството : Овој мијалник со еден чипка од не'рѓосувачки челик може да се користи како разноврсен мијалник за кујнски мијалник, мијалник за градинарски мијалник или комерцијален мијалник за кујна Тој е погоден за разни околини и цели. Задебелена едноставна мијалник и зеленчук : мијалникот е дизајниран со задебелена едноставна мијалник и зеленчук. Ова значи дека може да се користи за најразлични задачи, од миење садови до чистење на зеленчук. Издржлив, стабилен и силен : Направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, овој мијалник е издржлив, стабилен и силен. Тој е отпорен на 'рѓа, корозија и абење и солза. Може да издржи тешка употреба и да трае многу години. Лесно за чистење : Мијалникот е лесен за чистење и одржување. Може да се избрише со крпа или сунѓер и благ детергент. Неговата мазна површина гарантира дека ниту една нечистотија или остатоци не се заробени. Едноставен дизајн на мијалник : Мијалникот има едноставен и модерен дизајн кој е лесен за инсталирање и употреба. Тоа е совршен додаток на која било кујна или надворешна област. Неговиот минималистички дизајн го надополнува секој стил на украси, што го прави разноврсен избор за кој било дом. Мултифункционален независен мијалник за домаќинството : Овој мијалник со еден чипка од не'рѓосувачки челик може да се користи како разноврсен мијалник за кујнски мијалник, мијалник за градинарски мијалник или комерцијален мијалник за кујна. Тој е погоден за разни околини и цели. Задебелена едноставна мијалник и зеленчук : мијалникот е дизајниран со задебелена едноставна мијалник и зеленчук. Ова значи дека може да се користи за најразлични задачи, од миење садови до чистење на зеленчук. Издржлив, стабилен и силен : Направен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, овој мијалник е издржлив, стабилен и силен. Тој е отпорен на 'рѓа, корозија и абење и солза. Може да издржи тешка употреба и да трае многу години. Лесно за чистење : Мијалникот е лесен за чистење и одржување. Може да се избрише со крпа или сунѓер и благ детергент. Неговата мазна површина гарантира дека ниту една нечистотија или остатоци не се заробени. Едноставен дизајн на мијалник : Мијалникот има едноставен и модерен дизајн кој е лесен за инсталирање и употреба. Тоа е совршен додаток на која било кујна или надворешна област. Неговиот минималистички дизајн го надополнува секој стил на украси, што го прави разноврсен избор за кој било дом. Воведување на нашиот мијалник со единечен сад од не'рѓосувачки челик, совршен додаток на која било кујна, градина на отворено или комерцијална кујна. Овој мијалник е дизајниран да биде мултифункционален, кој служи како независен мијалник за секое домаќинство. Со задебелениот едноставен мијалник и зеленчук, може да се користи за разни задачи, како што се садови за перење или чистење зеленчук. Изработено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, овој мијалник не е само издржлив, туку е и отпорен на 'рѓа, корозија и абење и абење и солза.

Поврзани производи..