• Свеж
Налепници за ТВ -шоу за шишиња со вода, симпатична винил естетски водоотпорни налепници за возрасни, тинејџери, лаптоп скејтборд компјутерски налепници
zoom_in

Налепници за ТВ -шоу за шишиња со вода, симпатична винил естетски водоотпорни налепници за возрасни, тинејџери, лаптоп скејтборд компјутерски

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

【ТВ налепници】- Пакетот содржи 50 парчиња слатки налепници за цртани филмови Без дупликати, нема случајно! 100% како исти како што се прикажани слики. Смешни налепници кои се движат во големина околу 2-3 инчи. 【Висок квалитет】- Дополнителен издржлив 100% ПВЦ направен, водоотпорна функција, цврста и силна адхезија. Лесно е да се олупи и да се залепи постојано и не остава остаток. 【Широка апликација】- Најдобар подарок што се користи за персонализирање на лаптоп, телефон, шише со вода, скејтборд, сноуборд, велосипед, браник на автомобили, кацига, тетратка, весник, багаж, телефонски случај итн. И сè друго што можете да замислите. 【Внимание】- Залепете на чиста површина за да останете цврсти. Не натопувајте во вода долго време или не чистете со детергент. 【Задоволителна услуга】- Ако имате какви било прашања во врска со трендовски симпатични налепници, ве молиме контактирајте не и ние ќе ја решиме што е можно поскоро. 【ТВ налепници】- Пакетот содржи 50 парчиња слатки налепници за цртани филмови. Без дупликати, нема случајно! 100% како исти како што се прикажани слики. Смешни налепници кои се движат во големина околу 2-3 инчи. 【Висок квалитет】- Дополнителен издржлив 100% ПВЦ направен, водоотпорна функција, цврста и силна адхезија. Лесно е да се олупи и да се залепи постојано и не остава остаток.

Поврзани производи..