• Свеж
Tig Collet 10N23M Fit QQ300 PTA DB SR WP 17 18 26 TIG TACH TACK 10PK
zoom_in

Tig Collet 10N23M Fit QQ300 PTA DB SR WP 17 18 26 TIG TACH TACK 10PK

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Fit QQ300 d B PTA SR WP CK 17 18 26 TIG Torch за заварување Tig Collet 5/64 ". Fit QQ300 d B PTA SR WP CK 17 18 26 TIG TACH WELLDING. TIG COLLET 5/64". Вие се наддавате на нов комплет за леќи за гас за заварување на TIG. Овој комплет одговара на сите факели за ладење на воздухот од 17 и 26 серии и 18 серии водени факели, вклучувајќи ги факелите Линколн ПТА-17, ПТА-18 и ПТА-26, факели Милер Дијамандбек DB17, DB18 и DB 26, заедно со Weldwraft WP- 17, WP-18 и WP-26 факели. Количина на пакет : 10pk пакет како што следува : Пакетот вклучува : 10pk 0.020 "0,5 mm Ref No : 10 N21 Optical 10pk 0.00mm Ref No : 10 N22 Optical 10pk 1/16 "1.60mm Ref No : 10 N23 Optical 10pk 5/64" 2.0mm Ref No : 10 N23 X Факултативно 10pk 3/32 "2.40mm Ref No : 10 N24 Optical 10pk 1/8" 3.2mm Ref No : 10 N25 Optical 10pk 5/32 "4.0mm Ref NO : 54 N20 Optional.

Поврзани производи..