• Свеж
FusionBrands Betureasy Butter Sparmer и држач за стапчиња за путер - Едноставен начин да се шири путер - лесно се шири путер на прибор за готвење, садови за печење, пченка, тост и друга
zoom_in

FusionBrands Betureasy Butter Sparmer и држач за стапчиња за путер - Едноставен начин да се шири путер - лесно се шири путер на прибор за готвење,

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Едноставен начин да се шири путер - спуштете го ножот со путер и користете ја Buttereasy за брзо и лесно ширење путер на прибор за готвење, садови за печење и топла храна, како што се пченка, џебови и тост Користете помалку путер - совршен за подготвување, овој апликатор за путер овозможува светло, па дури и палто, особено на тави и садови за печење. Избегнувајте употреба на спреј за готвење или отсекување премногу путер со нож. Нема повеќе хаос-гаџетот за путер ви дозволува да соберете стап путер со рацете, без хаос. Детско-пријателски, им овозможува на малите да пукаат со свои вафли и прават идеален пченка од пченка. Продавнува путер-дизајнот од 3 парчиња држи и чува до целосен стап путер. Има и опфаќа 1/2 стап и вклучува капа за складирање на неискористената половина. Наменето за долг тесен стап путер или исечете други големини за да се вклопат. Информации за производот - безбедна микробранова печка и машина за миење садови. БПА бесплатно, безбедна храна флексибилен силикон. Мерки 2,8 "L x 2,8" W x 3. Едноставен начин да се шири путер - спуштете го ножот со путер и користете ја Buttereasy за брзо и лесно ширење путер на прибор за готвење, садови за печење и топла храна, како што се пченка, џебови и тост . Користете помалку путер - совршен за подготвување, овој апликатор за путер овозможува светло, па дури и палто, особено на тави и садови за печење.

Поврзани производи..