• Свеж
АМГ Аризона Државен универзитет Метал Амблем на црниот метал -обвивка
zoom_in

АМГ Аризона Државен универзитет Метал Амблем на црниот метал -обвивка

DEN 639.20

Стока
check Во продавницата

Метал на метал (метален метеж и метален амблем) - нема пластика тука! Одговара на повеќето камиони (металната плоча за метеж е приближно 4 x 3 инчи). Одговара на стандардни 2 "приемници за приколка на приколката, - бара метежот што не е вклучен. Официјално лиценциран и малопродажен пакуван. Метал на метал (метал хич и метален амблем) - нема пластика тука!. Одговара на стандардни 2 "приемници за приколка на приколката, - бара игла што не е вклучено. Официјално лиценцирано и малопродажно спакувано. Покажете го вашиот тим гордост!.

Поврзани производи..