• Свеж
10,000 црвени 5858-S 2mil Оригинални торби за резистентност на брендот 5/8 x 5/8 мали 10000 пластични кеси
zoom_in

10,000 црвени 5858-S 2mil Оригинални торби за резистентност на брендот 5/8 x 5/8 мали 10000 пластични кеси

DEN 1676.64

Стока
check Во продавницата

10,000 5/8 "x5/8" мали 2м Црвена 2м (без ознаки или логоа). Чанти со бренд на јаболка. Највисок квалитет. Забележете : ова е варијација на големината „S“ што е помала од стандардната 5858. 10,000 5/8 "x5/8" мали 2mil. Црвена 2м (без ознаки или логоа). Чанти со бренд на јаболка. Највисок квалитет. Забележете : Ова е варијација на големината „S“ што е помала од стандардната 5858. Baggies на брендот Apple 5858 S x 10000 Ве молиме забележете : ова е варијација на големината „S“ која е помала од стандардната 5858.

Поврзани производи..