• Свеж
Lioobo 1pc Практичен удар- бесплатен wallиден полица Постави- горниот кутија решетката rackидна рутер решетка за дома
zoom_in

Lioobo 1pc Практичен удар- бесплатен wallиден полица Постави- горниот кутија решетката rackидна рутер решетка за дома

DEN 286.24

Стока
check Во продавницата

Поради неговиот едноставен и модерен шуплив дизајн и никогаш нема да застане Може да се користи за складирање на ТВ додатоци, рутер, поставена кутија, ТВ жици, звучник, итн. Лежиште, не е лесно да се спушти, со лепливи, можете да го користите доверливо. Разумна употреба на домашен простор за да се направи куќата пострашна и почиста, подобро живо искуство. Произведено со премија и издржлив материјал, фино изработка, за долго време издржлива употреба. Поради неговиот едноставен и модерен шуплив дизајн и никогаш нема да застане. Може да се користи за складирање на ТВ додатоци, рутер, поставена кутија, ТВ жици, звучник, итн. Лежиште, не е лесно да се спушти, со лепливи, можете да го користите доверливо. Разумна употреба на домашен простор за да се направи куќата пострашна и почиста, подобро живо искуство. Произведено со премија и издржлив материјал, фино изработка, за долго време издржлива употреба. Опис Оваа ставка е topид-поставена ТВ- Топ за складирање, произведена со премија и здрав материјал, така што може да ви служи долго време. Материјалот може да обезбеди неговата издржливост и практичност. Едноставно за инсталирање, бесплатен дизајн, нема потреба да го дупчите wallидот. Може да биде и други кутии за складирање на работи.Фајтури- Боја : Бела.- Материјал : Пластична табла од дрво.

Поврзани производи..