• Свеж
Вибратор на клитори и Г-точка со контрола на апликации, Мекситоп кој се носи водоотпорен парови Вибратор со 9 моќни вибрации, стимулатор за контрола на долги растој?
zoom_in

Вибратор на клитори и Г-точка со контрола на апликации, Мекситоп кој се носи водоотпорен парови Вибратор со 9 моќни вибрации,

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

Направено од мек висок квалитет на течен силикон, безбеден и издржлив Нашите вибрирачки топки се без БПА, водоотпорни, не-порозни и лесни за чистење. Дизајнот на портата за полнење роман го прави вашиот пол побезбеден и поудобен. Ова е моќен вибратор кој ги задоволува желбите на lубовникот и може да ги замени скоро сите сексуални играчки за возрасни. Безбеден силикон и 100% водоотпорен-Мекситоп 2022 надградени парови Вибратор се изработени од висококвалитетен течен силикон без БПА, кој е безбеден за човечкото тело и е изработена од едно парче технологија за обликување, со 100% длабок водоотпорен дизајн, мек и свилен допир , исто така, полесно да се исчисти и да се одржува здрава, повеќе хигиенска. Двојки вибратор и стимулација на Г-точка-Ново дизајнираните парови на Мекситоп, вибраторот можат лесно да се вметнат во вагината за да го стимулираат G-SPOT, или како вибрирачки анален приклучок. Можете да ја вклучите конзолата за да ги задевате клиторисот и брадавиците по своја волја, што ќе обезбеди максимално задоволство. Контрола на апликации и избор на мулти-режим- Нашите парови Vibrator имаат повеќе режими на апликации за избор, вклучувајќи класичен режим со 9 фреквенции за избор, плус музички режим, режим на прсти и конечно интерактивен режим за додавање пријатели и да истражуваат повеќе забавни карактеристики. Белешка : Апликацијата може да се користи со паметни уреди со Android или i OS кои поддржуваат Bluetooth 4.0 или погоре, нема потреба да се грижите за губење на далечинскиот управувач и да не бидете во можност да го користат. Ниско децибела и USB полнење - Вибраторот на двојката што може да се надополнува има моќен мотор внатре, но звукот на оваа вибрирачка топка нема да надмине 40 децибели и никој не може да го слушне кога ќе се користи, пополнувањето за 60 минути ќе ви даде 90 минути од Користете. Ефикасна услуга по продажбата - производи со проблеми со квалитетот во рок од една година, нема потреба да се враќаат или разменуваат, бесплатно за нова. Ако имате какви било прашања во врска со производот, Ве молиме слободно контактирајте не преку копчето Contact Seller или нашата е-пошта по продажбата. Ние ќе одговориме што е можно поскоро. Безбеден силикон и 100% водоотпорен-Мекситоп 2022 надградени парови Вибратор се изработени од висококвалитетен течен силикон без БПА, кој е безбеден за човечкото тело и е изработена од едно парче технологија за обликување, со 100% длабок водоотпорен дизајн, мек и свилен допир , исто така, полесно да се исчисти и да се одржува здрава, повеќе хигиенска. Двојки вибратор и стимулација на Г-точка-Ново дизајнираните парови на Мекситоп, вибраторот можат лесно да се вметнат во вагината за да го стимулираат G-SPOT, или како вибрирачки анален приклучок.

Поврзани производи..