• Свеж
Облак Месечина и starsвезди кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна вреќа за складирање на торбички за торби за училишна работа, момчиња девојчиња девојчиња
zoom_in

Облак Месечина и starsвезди кожен молив со молив, торба со пенкало со двојна вреќа за складирање на торбички за торби за училишна

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Мулти-функција] : Може да се користи како молив, козметичка кеса, торба за мобилни телефони, торба за организатор на пасоши и торба за монети. [Шарена шема] : Различни модели на нашиот молив, само изберете го омилениот!. [Одличен подарок] : Нашиот случај со моливи е најдобро решение за да ве одржи организиран, исто така е совршен подарок за дипломирањето на вашите деца, роденден! [Гаранција и услуга] : Ако не сте целосно со нашата торба со молив, едноставно вратете ги во рок од 30 дена за целосна наплата. Димензии : 19x7. Материјал : ПУ кожа. Прегради : Еден главен џеб+еден мал џеб за мрежи. (Како слика) Двоен патент и персонализирано печатење.

Поврзани производи..