• Свеж
NBSXR -панталони закачалки за заштеда на простор, организатор на панталони, сет од 4 повеќе закачалки за пантолони, закачалки за пантолони со рака со не лизгање, 4pce
zoom_in

NBSXR -панталони закачалки за заштеда на простор, организатор на панталони, сет од 4 повеќе закачалки за пантолони, закачалки за пантолони

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

◆ Поголем простор за гардероба : Секоја од 4 закачалки има 5 нозе на панталони Овде, не можете да висат само костуми и панталони, туку и да висат врски, ремени, марами, па дури и крпи уредно под другиот во бањата. ◆ Рокер : Само ротирајте ги секоја од 5 -те шипки на панталони 360 степени, можете да ги облечете или соблечете ги пантолоните, што го олеснува да ги организирате пантолоните. ◆ Целосно разгледување : Панталоната решетката е изработена од метална жица со дебелина од 0,2 инчи, а секоја шипка е покриена со нелизга и отпорна на абење EVA пена, која е мека, флексибилна и може да спречи бранови. ◆ Применливо : Куката за закачалка може да ротира 360 °, така што е погодна за разни решенија за складирање на облека. ◆ Она што го добивате е : сет од 4 закачалки за закачалки за организирање торби, секоја со 5 шипки за замав, кои можат да заштедат простор и да складираат 5 пара панталони на уреден начин. Големина : Должина 42*Ширина 55 Просторна 10смматеријал : Висок манган челик + Ева спонгли : мазната површина не го оштетува складирањето во форма на ткаенини : 5 пара панталони можат да бидат обесени и не се лесни за 'рѓа, една работа два начина да висат облека, силна Отпорност на притисок, дизајнот на густа кука може да се движи слободно, одвојлива кука, густа фиксна, интимен дизајн што не се лизга, сунѓер-важен материјал, Белешка : 1.

Поврзани производи..