• Свеж
Толандска домашна градина 112622 Meow Добредојдовте знаме за мачки 12х18 инчи двострана мачка градина знаме за отворено куќа мачиња знамето двор декорација
zoom_in

Толандска домашна градина 112622 Meow Добредојдовте знаме за мачки 12х18 инчи двострана мачка градина знаме за отворено куќа мачиња знамето

DEN 189.12

Стока
check Во продавницата

Издржливо знаме : Трајните знамиња на затворен простор, на Толанд дома, и знамиња на отворено се изработени од машина што се перат 100% полиестер Големина на градинарското знаме : Ова знаме на Толанд „Meow Добредојдовте“ е малата, мини градина со големина на градина (12,5 x 18 “). Произведено во САД : Знамињата се печатат во САД создавајќи разнобојни, живописни, светли дизајни од оригинални уметнички дела. 1976 година, Толанд произведува премија, квалитетни знамиња што прават одлични подароци за секоја палуба, внатрешен двор, тремот или веранда и прави шармантни украсни изјави за кој било двор, тревник или градина. Двоен странично знаме : Дизајнот е двострана со печатената слика и видлива Од двете страни. Уметничките знамиња убаво висат од зашиен ракав и лесно е да ги исклучите нашите сезонски дизајни на знамето. Во Толанд Дома Гарден, ние сме горди што создаваме најдобри украсни градинарски производи на пазарот. Нашите луксузни знамиња се печатени и произведено во САД и со над 4.000 дизајни на знаме, Толанд има најразлични знамиња за сите моменти во вашиот живот. Било да е тоа пролет, лето, есен или зима, национален празник или изјава за верување, имаме знамиња за секоја пригода . Постојат многу намени за знамиња на Толанд; Како прилично подарок за да му дадете на некој близок, смешна шега што виси од вашиот трем за да ги натерате соседите да се смеат или уникатна таписерија да висат во вашиот дом.

Поврзани производи..