• Свеж
Juvale Scalloped Денот на благодарноста со тематски чаршаф со тиква и дизајни за остава, бакар портокал
zoom_in

Juvale Scalloped Денот на благодарноста со тематски чаршаф со тиква и дизајни за остава, бакар портокал

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

Внатрешен простор за отворено на отворено : Подигнете ги вашите украси со теми со есен со овој бакарен портокал, за да додадете на вашиот декор со теми од Денот на благодарноста или за Ноќта на вештерките Заштитете ги вашите површини : Чувајте ги вашите табели без дамки од истурено млеко, сок или сода и спречете ги гребнатинките од какви било предмети како креони и лепак со нашиот полиестерски чаршав. Сигурен квалитет : Нашиот потрага по еднократна употреба е направен од полиестерски материјал кој е лесен, издржлив и лесен за чистење. Димензии : Бакарниот пад на портокалови плочи мери 84 x 54 инчи; Совршено за стандардни табели со правоаголник или трпезарија. Доаѓа со : ќе добиете 1 портокалова разголена тематска чаршава за Денот на благодарноста со тиква и дизајни за оставање. Внатрешен простор за отворено на отворено : Подигнете ги вашите украси со теми со есен со овој бакарен портокал, за да додадете на вашиот декор со теми од Денот на благодарноста или за Ноќта на вештерките. Заштитете ги вашите површини : Чувајте ги вашите табели без дамки од истурено млеко, сок или сода и спречете ги гребнатинките од какви било предмети како креони и лепак со нашиот полиестерски чаршав. Сигурен квалитет : Нашиот потрага по еднократна употреба е направен од полиестерски материјал кој е лесен, издржлив и лесен за чистење. Димензии : Бакарниот пад на портокалови плочи мери 84 x 54 инчи; Совршено за стандардни табели со правоаголник или трпезарија.

Поврзани производи..