• Свеж
X-Ree Silver Tone 1/4 Удање на дијабета за перформанси со добра перформанси (punzón de orificio Simple con orificio antideslizante 'Сребрен тон 1/4' '
zoom_in

X-Ree Silver Tone 1/4 Удање на дијабета за перформанси со добра перформанси (punzón de orificio Simple con orificio antideslizante 'Сребрен

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Име на производот : Панч со единечна дупка; Материјал : Метал Дијаметар на удирање : 6мм/ 1/4 "; Вкупна големина : 13 x 5,6 x 1,6см/ 5.1" x 2,2 "x 0,63" (L*W*H). Боја : сребрен тон. Нето тежина : 65 G (PESO NETO : 65 G. Содржина на пакет : 1 x единечна дупка (Contenido del Paquete : 1 x Perforadora de un solo orificio. Сребрен тон 1/4 "Удање за удирање на диа за добра перформанси со единечна дупка со единечна дупка за една дупка. на метал што можете да го користите за да удрите дупка во друг материјал. Овој материјал може да биде нешто, но обично е хартија, кожа, калај или некој друг материјал како мека пластика. Пролетната рачка Направете го тоа ќе треба да се користи. Дијаметарот на дупката е 6 мм. Цврста конструкција за острина на долг живот, ножено тело дава безбедна зафат, лесна идентификација.0description in spanishpunzón de orificio едноставен конрантио антидислизанте 'сребрен тон 1/4' 'nombre del producto : un solo agujero; материјал : Metaldiámetro de perforación : 6 mm / 1/4 ''; Tamaño вкупно : 13 x 5,6 x 1,6cm / 5.2 '' x 0,63 '' (l * w * h) Боја : тоно пламестопесо neto : 65gcontenido del paquete : 1 x x perforadora de un solo orificio.

Поврзани производи..