• Свеж
Ноември 14632 Мозоци Опфаќа 25/ N Модел Комплет
zoom_in

Ноември 14632 Мозоци Опфаќа 25/ N Модел Комплет

DEN 159.36

Стока
check Во продавницата

Димензии на пакетот : 2,75 Л х 0,59 Ч х 3,93 В (инчи) Тежина на пакетот : 0,02 фунти. Земја на Потекло : Виетнам. Производот може да бара склопување. Модел комплет или слика. Модел железнички додатоци; Не е играчка-наменета за колекционери на возраст над 14; скала модели за употреба на изгледот или дијарама.

Поврзани производи..